اکران سینمای هنر و تجربه

با آغاز فصل بهار برنامه جدید اکران فیلمهای مستند گروه سینمایی هنر و تجربه درخانه هنرمندان آغاز شده است .­­

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ،هرروز ساعت ۱۹ در خانه هنرمندان  ،مستندهایی از گروه هنر وتجربه به نمایش در می‌آیند .همچنین درشهرستان‌ها نیز سینماهای نمایش دهنده گروه هنر و تجربه ، در روزهای یک شنبه و سه شنبه به نمایش فیلم‌های مستند گروه هنر و تجربه می پردازند.
«پسرانی با گوشهای شکسته»، «برای گونگادین بهشت نیست»، «فصل هرس»، «من ناصر حجازی هستم»، «دینگومارو»، «من نگهدار جمالی وسترن می سازم»، «زمناکو» و «کارنامه چهل ساله مهرجویی» فیلمهای مستندی هستند که طبق برنامه اعلام شده  در خانه هنرمندان تهران و دیگر سینماهای هنر وتجربه درشهرستان‌ها به نمایش در می‌آیند. این مستندها هرکدام می‌تواند دریچه جدید به دنیای ناشناخته افراد و مکان‌ها باشد، مثلا «پسرانی با گوشهای شکسته« درباره مردان کشتی گیر و محمدبنا  سرمربی موفق تیم کشتی است. تاکنون هفتاد و چهار مراسم دیداربا عوامل در گروه هنروتجربه برگزارشده است.

همچنین بیش از ۲۰ فیلم مستند در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش درآمده است، مستندهایی  نظیر «کهریزک چهار نگاه» از ۴ کارگردان، «۶ قرن،۶ سال» ساخته مجتبی میرطهماسب و… از آثاری هستند که توانستند رضایت مخاطبان را جلب کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *