نامزدهای نوزدهمین جشن خانه سینما

هارون یشایایی؛ رئیس نوزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران فهرست نامزدهای این رویداد را که بر اساس آرای داوران انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران انتخاب شده اند اعلام کرد که که به گزارش «خانه سینما» به شرح زیر است.

بهترین کارگردانی :

رضا میرکریمی دختر
حمید نعمت اله رگ خواب
اصغر فرهادی فروشنده
رضا درمیشیان لانتوری
محمد حسین مهدویان ماجرای نیمروز
بهترین فیلمنامه :

پیمان قاسم خانی خوب، بد، جلف
مهران کاشانی دختر
معصومه بیات رگ خواب
اصغر فرهادی فروشنده
سهیل بیرقی من
بهترین فیلمبرداری :

حمید خضوعی ابیانه دختر
فرشاد محمدی رگ خواب
حسین جعفریان فروشنده
هادی بهروز ماجرای نیمروز
ساعد نیک ذات نفس
بهترین تدوین :

مصطفی خرقه پوش برادرم خسرو
میثم موئینی دختر
هایده صفی یاری فروشنده
هایده صفی یاری لانتوری
سپیده عبدالوهاب متولد ۶۵
بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

سارا بهرامی خانه ای در خیابان چهل و یکم
مریلا زارعی دختر
پانته آ پناهی ها لاک قرمز
بهنوش بختیاری من
شبنم مقدمی نفس
ثریا قاسمی ویلایی ها
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

ناصر هاشمی برادرم خسرو
فرید سجادی حسینی فروشنده
بهرام افشاری لانتوری
هادی حجازی فر ماجرای نیمروز
جواد عزتی ماجرای نیمروز
احمد مهرانفر ماجرای نیمروز
بهترین بازیگر نقش اول زن :

لیلا حاتمی رگ خواب
ترانه علیدوستی فروشنده
پردیس احمدیه لاک قرمز
پانته آ پناهی ها نفس
رویا نونهالی نیمه شب اتفاق افتاد
بهترین بازیگر نقش اول مرد :

فرهاد اصلانی دختر
کوروش تهامی رگ خواب
شهاب حسینی فروشنده
نوید محمد زاده لانتوری
حامد بهداد نیمه شب اتفاق افتاد
بهترین موسیقی :

کارن همایونفر اروند
حامد ثابت برادرم خسرو
فردین خلعتبری سینما نیمکت
بهزاد عبدی ناردون
ستار اورکی ویلایی ها
طراحی صحنه :

کامیاب امین عشایری آبا جان
شیوا رشیدیان خانه ای در خیابان چهل و یکم
محسن شاه ابراهیمی دختر
کیوان مقدم فروشنده
اصغر نژاد ایمانی نفس
طراحی لباس :

مجید لیلاجی زاپاس
آیدین ظریف سیانور
سارا سمیعی فروشنده
گلناز گلشن لانتوری
اصغر نژادایمانی نفس
عباس بلوندی یتیم خانه ایران
صدابرداری :

محمود سماک باشی آشوب
جهانگیر میرشکاری تیک آف
بابک اردلان رگ خواب
ناصر انتظاری من
عباس رستگارپور نفس
بهمن حیدری یتیم خانه ایران
صداگذاری :

محمود موسی نژاد اروند
بهمن اردلان رگ خواب
علیرضا علویان من
آرش قاسمی نفس
امیر حسین قاسمی ویلایی ها
چهره پردازی :

فاطمه کمالی ، زهرا کمالی سیانور
عبداله اسکندری ، مهرداد میرکیانی لانتوری
محسن دارسنج ماجرای نیمروز
مهرداد میرکیانی نفس
داریوش صالحیان یتیم خانه ایران
جلوه های ویژه میدانی :

محسن روزبهانی یتیم خانه ایران
داود رسولیان ابو زینب
رضا ترکمان سینما نیمکت
عباس شوقی امکان مینا
ایمان کرمیان ویلایی ها
محسن روزبهانی ماجرای نیمروز
جلوه های بصری :

محمد لطفعلی آبا جان
بهنام خاکسار اکسیدان
سینا قویدل رگ خواب
امیر رضا معتمدی سینما نیمکت
فرید ناظر فصیحی نفس
بهترین فیلم :

برادرم خسرو سعید ملکان
دختر رضا میر کریمی
رگ خواب حمید نعمت اله
فروشنده اصغر فرهادی
لانتوری رضا درمیشیان
ماجرای نیمروز سید محمود رضوی
نفس محمد حسین قاسمی
بهترین کارگردانی مستند:

حسن نقاشی آثار عجم
فرناز جورابچیان و محمد رضا جورابچیان اعتراض وارد نیست
حجت طاهری پرندگان در سایه
حامد سعادت مردی که فسیل شد
مهدی قنواتی همجا
بهترین فیلم مستند :

آوانتاژ محمد کارت
پسران سند باد رضا حائری
زنانگی محسن استاد علی
زیمل بلوچستان مازیار مشتاق گوهری
متهمین دایره بیستم حسام اسلامی
بهترین فیلم کوتاه :

آرا یوسف کارگر
حیوان بهرام ارک و بهمن ارک
زونا طوفان نهان قدرتی
شب تولد امید شمس
وقت ناهار علیرضا قاسمی
تندیس های جشن بزرگ سینمای ایران روز ۲۱ شهریور در آیین پایانی این رویداد به نفرات برتر اهداء خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *