اخبار سینمایی

فاجعه

 دبیر جشنواره فیلم فجر از مشکلات ایجاد شده برای پیش فروش بلیت عذرخواهی و اعلام کرد خرید بلیت‌‏های جشنواره برای ثبت‌نام کنندگان در سامانه پیش فروش، به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، توضیحی که از سوی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، از قول محمد حیدری منتشر شده به این شرح است:

«متأسفانه برخلاف پیش‌بینی‌های قبلی برای ایجاد سـامانه‌ جدیدِ خرید اینترنتی بلیـت، این سامانه به دلیل ازدحام بیش از انتظار مخاطبان از اوایل ساعت مقرر دچار مشکل فنی و کندی روند خرید شد. 

به عنوان دبیـر جشـنواره، مسئولیت این اتفاق را برعهده می‌گیرم و مراتب عذرخواهی خود را از سینمادوستان گرامی بابت اتلاف وقت و همچنین ناراحتی‌های ایجاد شده در پی این موضوع اعلام می‌دارم.

بدینوسیله اعلام می‌‏شود طی دو روز، پیش فروش بلیت‏‌های جشنواره در سامانه سینوگرام بیش از 15 هزار نفر موفق به ثبت نام شدند و با تمهیدات درنظر گرفته شده بر اساس اولویت زمان ثبت‏نام، به صورت گروهی از طریـق پیامک به این افراد اطلاع‏‌رسانی خواهد شد تا طی روزهای 5 تا 7 بهمن‏ ماه باحضور در پردیس سینمایی ملت بلیت‏های مورد نظر خود را تهیه کنند.

با توجه به شرایط پیش آمده، ظرفیت فروش بلیت‌های مردمی افزایش یافته و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت. 

بدیهی است افرادی هم که طی این دو روز از طریق سامانه پیش‏فروش موفق به تهیه بلیت شده‏اند، بلیت‌های خریداری شده به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد.»

 

محمد حسین قلی‌پور

نويسنده سينمايى موسس و سردبير "اى من" موسس و سردبير سايت "Filmovies"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 20 =

دکمه بازگشت به بالا