اخبار سینماییتازه ها

هفته فیلم اروپا

22هفته فیلم‌های اروپایی با نمایش فیلم‌هایی از ۶ کشور، با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران از روز ۱ تا ۵ آذر ماه از ساعت ۱۶ در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، هفته فیلم کشورهای اروپایی با نمایش 21 فیلم از کشورهای لهستان، هلند، آلمان، فرانسه، اتریش و سوییس از روز 1 تا 5 آذرماه در دو سانس 16 و 18 با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

در اولین روز هفته فیلم (1 آذر ماه)، ساعت 16؛ فیلم “کارت سفید”به کارگردانی جاسک لوسینسکی به مدت 101 دقیقه و از ساعت 18 فیلم” همانند یک مرد” به کارگردانی بوگدان لچناربه مدت 28 دقیقه، فیلم”یک روز خوب”به کارگردانی فیلیپ گرودزیل به مدت 6 دقیقه، فیلم “شکار”به کارگردانی گرزگورز پاپرچیکی به مدت 9 دقیقه، فیلم”جاز”به کارگردانی لستسک گا لیس به مدت 18 دقیقه، فیلم”پو دل سیاه، سفید”به کارگردانی دورو تا ویسنیوسکا به مدت 3 دقیقه و فیلم “دروغ‌گو” به کارگردانی ماسیج ویکتور به مدت 25 دقیقه، از کشور لهستان به نمایش در می‌آید.

همچنین در این هفته؛ فیلم‌های “هدیه خدایان” از آلمان،” بودن و داشتن” از فرانسه،” در میان نابینایان”،”دریا را باید عاشقش باشی”،”بی‌وزن”، و”غرق شدن”از اتریش،”سفر خوش”،”آلیس”،”آن جلو نووس”،”ماه شکسته”،”تازه”و”روزگاری یک درخت”از هلند و فیلم‌های”های دی”و”پسر کوچولو کوهستان”از سوییس به نمایش در می‌آید.

هفته فیلم اروپایی از روز دوشنبه اول آذر ماه از ساعت 16 در سالن سینما تک موزه آغاز و تا روز پنجم آذرماه ادامه دارد. علاقه می‌توانند برای استفاده از برنامه‌های نمایش فیلم‌های اروپایی به صورت آزاد و رایگان به موزه هنرهای معاصر تهران، واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه  و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 تماس حاصل کنند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

محمد حسین قلی‌پور

نويسنده سينمايى موسس و سردبير "اى من" موسس و سردبير سايت "Filmovies"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن