لغو اکران ۵۰ کیلو آلبالو

به گزارش فیلموویز به نقل از همشهری:در شرایطی که تصور می‌شد ۵۰کیلو آلبالو از فیلم‌های مورد علاقه سینماداران برای نمایش در اکران رمضانی باشد، سازمان سینمایی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد هیچ مجوزی برای ادامه نمایش این فیلم صادر نکرده و از سایت‌های فروش بلیت هم خواست عرضه بلیت اینترنتی را متوقف کنند.

ترويج فروپاشي و سقوط خانواده، الگوي نامناسب با آرايش غليظ بازيگران و مغاير سياست‌هاي فرهنگي دولت تدبير و اميد از صفاتي بود كه علي جنتي در انتقادهاي خود متوجه ۵۰كيلو آلبالو كرد. البته اين انتقادهاي آشكار با سكوت رئيس سازمان سينمايي مواجه شد و در عوض، معاون نظارت و ارزشيابي و سخنگوي وزارت ارشاد به اشتباه خود در اعطاي مجوز نمايش به اين فيلم اعتراف كردند. گرچه با وجود همه اين انتقادها، نمايش ۵۰كيلو آلبالو تا آخرين لحظه همچنان ادامه دارد.

اگر شوراي صنفي اكران مجوزي براي بازگشت فيلم پرحاشيه و پرفروش حقيقي به سينماها در طرح اكران رمضان صادر نكند، پرونده ۵۰كيلو آلبالو با فروشي ۱۳ميليارد توماني در تهران و شهرستان‌ها بسته مي‌شود. براساس موضع سفت و سخت سازمان سينمايي، با ادامه نمايش فيلم موافقت نشده و اكران آن هم پس از حدود ۳ ماه در تمام سينماها متوقف مي‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *