اخبار سینماییتازه ها

اکران نوروزی

noroozبه گزارش فارس غلامرضا فرجی درباره اکران فیلم های نوروزی و جلسه امروز (17 اسفند) شورای صنفی نمایش  گفت: با تصویب آئین نامه اکران فیلم توسط رئیس سازمان سینمایی  5 فیلم اکران نوروزی قطعی و از 26 اسفندماه در نوبت اکران سینماها قرار می گیرند.

«بادیگارد» به سرگروهی استقلال، «ابد و یک روز» به سرگروهی سینما آزادی، «کفش هایم کو؟» در گروه سینمایی زندگی، «خشم و هیاهو» در گروه سینمایی اریکه ایرانیان قطعی شد، «پنجاه کیلو آلبالو» در گروه سینمایی کوروش و فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» نیز به سرگروهی ماندانا به اکران خود ادامه می دهد.

فرجی در پاسخ به این سوال که محسن کیایی مدعی شد فیلمش درخواست اکران نوروزی ارایه داده است گفت: فیلم بارکد در اولویت های دفتر پخش فیلم نبوده و به شورای صنفی نمایش به عنوان اولویت اکران نوروزی ارایه نشده است.

وی درباره اکران دوم نوروزی گفت: صاحبان آثار که علاقمند اکران فیلم در اکران دوم نوروز هستند می توانند قرارداد فیلم خود را با دفاتر پخش و سینماهای سرگروه تا 15 فروردین ماه به شورای صنفی ارایه دهند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش تاکید کرد: شورای صنفی نمایش در اکران نوروزی فیلم ها هیچ دخل و تصرفی نداشته است و براساس اولویت دفاتر و انعقاد قرارداد با سرگروه های سینمایی اکران نوروزی را تعیین کرده است.

نمایش بیشتر

محمد حسین قلی‌پور

نويسنده سينمايى موسس و سردبير "اى من" موسس و سردبير سايت "Filmovies"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن